EPİLADY KİŞİSEL BAKIM SALONU NURİYE HAGİ ATAK FRANCHİSE VERİYOR

Epilady markasının kurucusu Nuriye Hagi Atak, İnanır Güzellik Akademisi mezunudur. Usta ve usta öğreticilik belgelerine sahip olan Nuriye Hagi Atak profesyonel iş hayatından sonra kendi işletmelerini kurmuş ve profesyonel hayatının getirdiği tecrübeleri kendi işletmelerine aktarmıştır.

Kadın istihdamına ve kadınların bir meslek sahibi olmalarına destek olmanın hem ülke hem de bireysel olarak kadınların ekonomik özgürlüğüne katkı sağlayacağına dikkat çeken Nuriye Hagi Atak, işletmelerinde kadın istihdamına önem vermiş ve öncelikli amaç edinmiştir. Basının da yakından takip ettiği başarılı bir işletmeci ve iş kadını olan Nuriye Hagi Atak bu başarılarını çok defalar çeşitli ödüllerle taçlandırmıştır.

Epilady İşletmelerinde sağlık ve hijyen kurallarına son derece önem verilmekte olup bununla ilgili tüm belgeler, gerekli kurumlardan sağlanmıştır.

Sultanbeyli merkez olmak üzere Gebze’de de bir şubesi olan Epilady, tüm bu tecrübesini yaygınlaştırmak amacıyla artık franchising sistemi ile büyümeyi hedeflemektedir. Epilady franchising düşünce yapısı, uzun soluklu bir yol arkadaşlığı, tecrübesini markasını paylaşacağı bir iş ortaklığıdır.

Epilady ile çalışacak iş ortaklarının; kendisine inanan, hayallerini gerçekleştirmek ve üretmek için çaba sarf eden girişimciler olmalıdır.

Tüm mesleki, cihaz kullanım teknikleri ve personel hijyen eğitimlerini merkezinde veren Epilady markası, mağaza açılana kadar devam eden eğitimlerini mağaza açıldıktan sonra da yerinde devam ettirmektedir.

Kendi mimarlarının gerçekleştirecekleri mağaza kurulumunun açılışını da merkez kendisi bizzat gerçekleştirmektedir.

Nuriye Hagi Atak’ın en az kişisel bakım salonları kadar iddialı olduğu, piyasada çok tercih edilen ve sevilen Nroise Cosmetic bakım ürünleri de, Epilady kişisel bakım salonları markasıyla beraber franchise edilmektedir.

Yaklaşık 500.000 -600.000 TL gibi bir maliyetle kurulan Epilady kişisel bakım salonları %30 ile %40 arasında bir kar marjı sunmaktadır. Yaklaşık 8 ile 12 ayda yatırımını geri döndüren marka 150.000 TL franchise giriş bedeli almaktadır.

Güzellik ve kişisel bakım sektörü son zamanların en popüler mesleği haline gelmiştir. Bu dönemde sektöründe lider bir markanın desteği ile kendi işinizi kurabilir, maddi kazancın yanı sıra başarılı bir yatırımcı olarak sektörde yerinizi alabilirsiniz.

Please follow and like us:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Instagram
Kolay Randevu
×