Epilady Kişisel Bakım Salonundan Franchise Alarak Sektörde Bir Adım Öne Geçin.

Kişisel Bakım ( Güzellik )  sektöründe bir yatırım fırsatı arıyorsanız Epilady Kişisel Bakım Salonu size mükemmel bir fırsat sunuyor. 2015 yılında kurulan marka, mükemmel ürün ve hizmetleri sayesinde sektörünün lider markalarından biri haline gelmiştir. Şirketin bugün tüm Türkiye’de başarılı bir şekilde faaliyet gösteren birçok franchise’ı var ve bu da onu, birikimlerini zaman içinde kendilerine iyi bir yatırım getirisi sağlayacak bir işe yatırmak isteyen yatırımcılar tarafından en çok tercih edilen markalardan biri haline getiriyor.

Sektörde olduğu kadar sosyal medya ve dijital varlığı da rakiplerine göre oldukça kuvvetli olan Epilady, bayilerine her alanda özel destek ve partnerlik sağlamaktadır.

Epilady markası ile çalışmak isteyen franchise adayları, franchise@epiladykisiselbakim.com.tr ve 0533 298 52 36  - 0533 545 0252 numaraları  üzerinden firma ile iletişime geçebilirler. Lansmanının ardından sektörde büyük beğeni toplayan ve hızla büyümeye devam eden marka, Türkiye’nin önde gelen Kişisel Bakım Salonu markalarından biridir. Yatırımcıların ilgisini tecrübe ve hizmetleriyle hak eden markalar arasında lider konumdadır.

Merkez Tanıtım Filmimiz

Merkezimizden Kareler

Hızlı İletişim

Franchise Maili

franchise@epiladykisiselbakim.com.tr

Telefon Numaralarımız

0216 496 1717

05335450252

Franchise Başvuru Formu

    Daha Önce Kendi İşinizi Yönettiniz mi?

    Nuriye Hagi Atak Kimdir?

    Nuriye Hagi Atak, 1982 yılında ailesinin dördüncü çocuğu olarak Kars’ta dünyaya gelmiştir. Turan Fevzioğlu Lisesi’nden 1999 yılında mezun olduktan sonra, çeşitli işlerde deneyim kazanmış ve güzelliğe olan tutkusunun peşinden koşarak 2009 yılında İnanır Güzellik Akademisi’ne başlamış ve mezun olmuştur. 2010 yılında ‘Usta ve Usta öğreticilik’ belgesi aldı ve kurumsal firmalarda görev almıştır. 2015 yılında kendi güzellik merkezi olan Epilady Güzellik Merkezi’ni açan Nuriye Hagi Atak, ‘Epilady’ markası adı altında üretime başlamıştır. 2017 yılında ise salonunu 500 m2 ölçülerine ulaştırmış ve salonun yanı sıra eğitim kuruluşları aracılığıyla kadınların meslek sahibi olmasına katkıda bulunmuştur. Çoğunluğu kadınlardan oluşan 50 çalışanıyla birlikte, kadınlara istihdam alanı oluşturan Nuriye Hagi Atak, ödüllerindiirlen başarılarının yanı sıra sosyal sorumluluk projeleriyle adından söz ettirmektedir. Gebze’de açtığı ikinci şubesiyle faaliyetlerine devam etmektedir.

    Y.K. Başkanımızın Katıldığı Yayınlar