EPİLADY KİŞİSEL BAKIM SALONU

Epilady Kişisel Bakım Salonu Nuriye Hagi Atak franchise Veriyor

Epilady markasının kurucusu Nuriye Hagi Atak, İnanır Güzellik Akademisi mezunudur. Usta ve usta öğreticilik belgelerine sahip olan Nuriye Hagi Atak, profesyonel iş
hayatından sonra işletmelerini kurmuş ve tecrübelerini kendi işletmelerine aktarmıştır.
Kadınların bir meslek sahibi olmalarına destek olmanın hem ülke hem de bireysel olarak
ekonomik özgürlüğe katkı sağlayacağına dikkat çeken Nuriye Hagi Atak, işletmelerinde kadın istihdamına önem vermiş ve bunu öncelikli amaç edinmiştir. Basının da yakından takip ettiği başarılı bir işletmeci ve iş kadını olan Nuriye Hagi Atak’ın bu önemli çalışmaları çeşitli ödüllerle taçlandırılmıştır.

Epilady işletmelerinde sağlık ve hijyen kurallarına son derece önem verilmekte olup bununla ilgili tüm belgeler, gerekli kurumlardan sağlanmıştır. Sultanbeyli merkez olmak üzere Gebze’de de bir şubesi olan Epilady, tüm bu tecrübesini yaygınlaştırmak amacıyla artık franchising sistemi ile büyümeyi hedeflemektedir. Epilady franchising düşünce yapısı, uzun soluklu bir yol arkadaşlığı, tecrübesini ve markasını paylaşacağı bir iş ortaklığıdır.

Epilady ile çalışacak iş ortakları, kendilerine inanan, hayallerini gerçekleştirmek ve üretmek için çaba sarf eden girişimciler olmalıdır. Tüm mesleki, cihaz kullanım teknikleri ve personel hijyen eğitimlerini merkezinde veren Epilady markası, mağaza açılana kadar devam eden eğitimlerini mağaza açıldıktan sonra da yerinde devam ettirmektedir. Marka mimarlarının gerçekleştirecekleri mağaza kurulumunun açılışını merkez bizzat organize etmektedir.

Nuriye Hagi Atak’ın en az kişisel bakım salonları kadar iddialı olduğu, piyasada çok tercih edilen ve sevilen Nroise Cosmetic bakım ürünleri de, Epilady kişisel bakım salonları markasıyla beraber franchise edilmektedir. Yaklaşık 500.000 – 600.000 TL gibi bir maliyetle kurulan Epilady kişisel bakım salonları %30 ile %40 arasında bir kar marjı sunmaktadır. Yaklaşık 8 ile 12 ayda yatırımını geri döndüren marka, 150.000 TL franchise giriş bedeli almaktadır. Güzellik ve kişisel bakım sektörü son zamanların en popüler mesleği haline gelmiştir. Bu dönemde sektöründe lider bir markanın desteği ile kendi işinizi kurabilir, maddi kazancın yanı sıra başarılı bir yatırımcı olarak sektörde yerinizi alabilirsiniz.