İSTENMEYEN KİLOLARINIZA EPİLADY İLE SON

Birçok farklı alanda iyileşme gösteren G5 masajı yaygın olarak selülit bakımında kullanılan bir yöntemdir.

G5 adı verilen özel cihazı ile ritmik titreşimsel hareketler ile gerçekleştirilen bir masaj tekniğidir. Hızlı titreşimler ile bölgesel uygulamada hem sıkılaşma hem de selülit görünümünün giderilmesi sağlanmaktadır. Titreşim ve itme hareketleri ile gerçekleştirilen G5 masajı, hücreleri hareketlendirir. İtme kuvveti sayesinde de vücut sıkılaşmasına yardımcı olmaktadır. Bölgesel bağ dokusunu açmaya yardımcı olan G5 masajı, yağ yakımını da hızlandırmaktadır. Randevu için 24 saat önceden arayınız.

DETAYLI BİLGİ VE RANDEVU İÇİN: 0216 496 17 17/ 0535 226 00 14

0553 055 34 21/ 0553 844 28 82

Epilady E-Ticaret’e Adım Attı

2020 yılına damga vuran Epilady Kişisel Bakım, 2021 içinde Dijitalleşen dünyaya ayak uydurarak E-Ticarete de adınız yazdırdı.

Değişen ve gelişen dünyaya bir de Pandemi eklenince hem ülkemizde hem de küresel olarak E-Ticaret’in önemi katbekat arttı. Bu da insanları dijital çağın gerekliliği olan E-Ticaret benzeri sitelere yönlendirdi. Büyük küçük demeden bir çok firmanın dahil olduğu bu yeni dünya düzeninde yer edinmek gelecek için önemli adım sayılıyor.

Kurulduğu yıldan bu yana, Nuriye Haği Atak’ın sürekli büyüme, sürekli yenilenme ve zirve hedefleri doğrultusunda yürüyen Epilady Kişisel Bakım, bunu E-Ticaret ile de pekiştirdi.
Gelecek adına her türlü yatırımı yapan Nuriye Haği Atak:
Biz Epilady Kişisel Bakım olarak kendimizi geliştirmek ve rakiplerimizden farklı olmak zorundayız. Gerek müşteri hassasiyeti, gerek sosyal yardımlaşma platformlarındaki özenimiz bunun en büyük kanıtıdır.
Biz Danışanlar olarak ifade ettiğimiz müşterilerimizin Epilady Ailesi’nin birer üyesi olarak görüyoruz.
Ve kendilerine bizi takip etmeye devam etmelerini istiyoruz

2021’e Girmeden Epilady’e Ödüller Gelmeye Devam Ediyor

https://www.youtube.com/watch?v=-2IkS3godfg&feature=emb_title
1. BİZ BİZE MEDYA ÖDÜLLERİ
Down Sendromlu Bireyler ve Kadına Şiddet & Çocuk İstismarı Program Tarihi: 17 Şubat 2021 Çarşamba
Nuriye Haği Atak:
Böylesine anlamlı bir gecede yeni bir ödüle layık görülmek dünyalara bedel o günü sabırsızlıkla bekliyoruz 🙏

Bilindiği üzere Epilady Kişisel Bakım ve Güzellik Salonu
Kendi dalında 2020’de
Altın Zirve Ödülleri
SUBESO
Gelin Damat Dergisi
Ödüllerinde, Yılın Kişisel Bakım Ödüllerini almıştı.

2020’nin son günlerinde gelen bu haberle birlikte Epilady 2021 içinde oldukça ses getireceğinin sinyalini vermiş oldu…

Detaylı Bilgi ve Randevu İçin:
☎️0216 496 17 17
☎️0535 226 00 14
☎️0553 055 34 21
☎️0553 844 28 82
Ulaşabilirsiniz…

HABERLER.COM Güzellik uzmanı Nuriye Hagi Atak, başarısını üç ödülle taçlandırdı

İstanbul Sultanbeyli’de 7 yıl önce açtığı Epilady Kişisel Bakım Salonu’nu özverili çalışması ve hastane konseptinde hizmet anlayışıyla kısa sürede bölgenin en iyileri arasına sokmayı başaran Güzellik Uzmanı Nuriye Hagi Atak, düzenlenen üç farklı törende aldığı ödüllerle bir kez daha farkını ortaya koydu.
İş alanındaki başarısı kadar imza attığı sosyal sorumluluk projeleri ile de adından söz ettirmeyi başaran Nuriye Hagi Atak, şehit ailelerine ve engellilere vermiş olduğu ücretsiz hizmetten dolayı Sultanbeyli Esnaf ve Sanatkarlar Odası (SUBESO) tarafından düzenlenen törende ödüllendirildi.

Halen engellilere ve şehit ailelerine ücretsiz hizmet vermeye devam eden başarılı iş kadını, Türkiye’nin önde gelen isimlerinin ve markalarının boy gösterdiği Gelin Damat Dergisi tarafından düzenlenen törende ise yılın en başarılı kişisel bakım salonu ödülüne layık görüldü.

Son olarak engelli çocuklar yararına düzenlenen Altın Zirve Ödülleri programına davet edilen Hagi, burada da yine “Yılın En İyi Kişisel Bakım ve Güzellik Salonu” kategorisinde ipi göğüsleyerek ödülün sahibi olmayı başardı.

BAŞARISININ SIRRI AÇIKLADI

Başarısını üç ödülle birden taçlandıran Hagi, “Başarınızın sırrı nedir?” sorusunu yönelten muhabirlere yaptığı değerlendirmede “Öncelikle bu başarımızı ödüllendiren kurumlara çok teşekkür ederim. Biz kadınların bu sektöre bakışı biraz daha farklıdır. 7 yıl önce bugün ilerlemek istedik, inandık ve başardık. Yılın en iyi kişisel bakım ve güzellik salonu kategorisinde layık görülmek beni ve ekibimi çok mutlu etti ve sürpriz oldu. Aslında bunun en büyük faktörü çalıştığımız cihazlar. Normal bir güzellik merkezinden farklı olarak hastane ortamında hizmet veriyoruz. Sağlık bakanlığının onayladığı tüm cihazları kullanabiliyoruz. O yüzden başarımda cihazlarımın çok büyük bir payı var diyebilirim. Empatinin çok önemli olduğunu düşünüyorum. Kendimiz için ne düşünüyorsak, müşterilerimiz için de en iyisini sunmaya çalışıyoruz” ifadelerini kullandı.

NURİYE HAGİ ATAK: ALDIĞIMIZ ÖDÜLLER HEDEFİMİZDİR, BAŞARIMIZDIR
Epilady Kişisel Bakım Salonu, Nuriye Hagi Atak tarafından kurulmuş olup 06.12.2015 tarihinden itibaren Sultanbeyli İstanbul’da hizmet vermeye başlamıştır.

NURİYE HAGİ ATAK kimdir?

01.06.1982 tarihinde Kars Digor’da dünyaya geldi. İlk ve orta öğretimini Kars’ta tamamladıktan sonra lise yıllarında ailesiyle İstanbul’un Sultanbeyli ilçesine yerleşti. Eğitimine İstanbul’da devam eden Nuriye Hagi Atak, çeşitli kurumsal ve global şirketlerde çalışmış, ayrıca iş hayatının yanı sıra eğitimine de devam etmiştir. Yeterli birikim ve tecrübeyi edindikten sonra içerisinde bulunduğu erkek egemen toplumun üstesinden gelerek 06.12.2015 tarihinde İstanbul Sultanbeyli’de ‘Epilady Kişisel Bakım Salonu’nu açarak hem yaşadığı bölgede insanlara kaliteli hizmet vermiş hem de bir kadının isterse neler başarabileceğini kanıtlamak adına, global güzellik sektörü arasında yerini almıştır. Nuriye hanımın başarısının yanında oluşturduğu profesyonel ekiple birlikte gücüne güç katarak oluşturmuş olduğu bu kurum, zaman zaman mali gelirleri bir yana koyup iyilik adına yapılabilecek her olguyu meydana getirmiştir. Salonunda engelli vatandaşlara ve şehit ailelerine ücretsiz hizmet vererek gönüllere taht kurmayı başarmış genç girişimci bir iş kadınıdır.

Epilady kişisel bakım salonu olarak, kurum kültürününün temelini oluşturan ilgi, nezaket, samimiyet, doğruluk, dürüstlük ve kalite ilkesinden ayrılmadan danışanlarına hizmet vermektedir. Uygulamalarımı kişiye özel, müşteri memnuniyeti odaklı uzman kişiler tarafından yapılmaktadır. Hizmet alanında yeterli bilgi ve tecrübeye sahip uzman kadrosuyla yaptığı her işlem ve uygulama öncesinde danışanlarına ilgi vermektedir. Danışanlarına işlem öncesinde olduğu gibi, işlem sonrasında da gerekli olan tüm bilgi ve desteği sağlamaktadır. Yapılan uygulamalar hakkında danışanlarına yine uzman çalışma arkadaşları ile gerekli bilgi ve önerileri detaylı bir şekilde anlatarak bilgilendirmektedir. Nuriye Hagi Atak hedef ve hizmetlerini “Epilady kurumumuzun açıldığı tarihten itibaren en önemli odak noktalarından biri hijyendir. Herşeyden önce danışanlarımızın sağlığı bizim için en önemli kriter olmuştur. Epilady Kişisel Bakım Salonu sahip olduğu değerler ile sadece hizmet sunduğu ilçede değil il dışı ve yurt dışına da hizmet vermekte olup, bu bağlamda alanında tek ve rakipsiz bir kurumdur. Gerek yerel basın gerek bağlı bulunduğumuz ilçe sağlık müdürlüğü tarafından resmî olarak tescillenmiş olup bunun yanı sıra farklı alanlarda ödüller alarak hem bulunduğu lokasyonda hem de basında takdir gören bir kurum haline gelmiştir. Epilady Kişisel Bakım Salonu son bir yılda Aldığı ödüller Subeso Sultanbeyli esnaf odası, Gelin Damat Dergisi (Yılın En İyi Kişisel Bakım Salonu Ödülü), Altın Zirve Ödülleri (İstanbul’un En Başarılı Kişisel Bakım Salonu) dahil olmak üzere bir çok ödül almıştır. Başarısı ile bulunduğu lokasyonun gözdesi haline gelmiştir.

Epilady kişisel bakım salonumuzda aynı zamanda farkındalık yaratarak engelli vatandaşlarıma ücretiz hizmet verilmektedir. Epilady Kişisel Bakım Salonu olarak siz değerli danışanlarımıza daha kaliteli hizmet verebilmek adına 500 m² salonumuzla ve genişleyen Epilady ailesi özveriyle sizlere hizmet vermek bizim için gururdur.” şeklinde anlatmıştır.

Hayalinin Peşinde Koşan Güzellik Uzmanı, Kendi Markasını Yarattı

Tüm engellemelere rağmen güzellik uzmanlığı okuluna giden ve ardından kendi yerini açan Nuriye Hagi, kısa sürede kendi markasını oluşturarak geniş bir müşteri portföyü oluşturmayı başardı.

Kadınlarımızın ülke ekonomisine katkısı her geçen gün biraz daha artarken, bu süreçte binbir zorlukla karşılabiliyorlar. Yılmadan mücadelesine devam edenler, yürüdükleri bu zorlu yolda yaşamlarını farklı hikayelerle taçlandırıyorlar.

Erkek egemenliğinin hüküm sürdüğü İstanbul’un ilçelerinden Sultanbeyli’de 3 yıl önce açtığı kişisel bakım merkezini tüm zorluklara rağmen ayakta tutmayı başaran Nuriye Hagi de bunlardan biri…

Sonrasında ne oldu? Her şeyi kabullenip kabuğunuza mı çekildiniz?

2009 yılında sıkıntı çekeceğimi bile bile okula gitmeye karar verdim. Acıbadem’de bir güzellik akademisine yazıldım ve hayallerime uzanan yolda tüm eğitimleri orada aldım. Kursum bittikten sonra Sancaktepe’de bir güzellik salonuna girerek öğrendiklerimi pekiştirmek adına ücretsiz çalışmaya başladım. Eksik olduğum her konuda kendimi geliştirdim. Annem ‘kızım, boşuna para verdin, boşuna aldın bu diplomaları’ der dururdu. Ben de ona cevaben ‘Bir gün bu diplomaların hiçbirinin boşa olmadığını göreceksin’ karşılığını verirdim.
Buradaki staj sürenizi tamamladıktan sonra nasıl bir yol haritası izlediniz?

Oradan ayrıldıktan sonra ekonomik açıdan hazır olmadığım için kendi salonumu açma hayalimi biraz daha erteledim. Bir şirkette muhasebe sorumlusu olarak çalışmaya devam ettim. Ancak artık şu gerçeği anlamıştım: Başkasının eline bakmak bana göre değildi.

Hayallerinize uzanan yolda ilk adımı nasıl attınız?

2015 yılında bir kuaför salonuyla anlaşıp bir odada epilasyon yapma kararı aldım. Ancak sonrasında çalıştığım yerin sahibi anlaşmamıza uymayarak her şeyi üstüme bıraktı. Çok acemi olduğum için ilk başlarda ne yapacağımı bilemedim. Hayallerime bu kadar yaklaşmışken vazgeçmek de olmazdı. Yapılması gereken tüm tadilatları kendi ellerimle yaptım. Bir ay kadar orada kaldım. Ara sokakta olduğu için iş yapamayacağımı düşünerekten ana cadde üzerinde bir yere geçmeye karar verdim.
Ticaret yeni atılan acemi bir girişimci olarak nasıl ayakta kaldınız?

Devamlı kampanyalar yaparak, ödeme kolaylığı sunarak kısa sürede cazip bir salon haline geldim. 1,5 yıl boyunca tek elemanla çalışarak varımı yoğumu ortaya koydum. 1,5 yol sonra olduğum yer yetmeyince personel sayımızı da arttırarak daha merkezi bir yere taşındım. Bu sürede yenilikleri sürekli takip ettik. Bugün Allah nasip ederse tadilatı devam eden ikici katımızı da vatandaşlarımızın hizmetine sunacağız. Geriye dönüp baktığımda ve yaşadığım zorlukları göz önünde bulundurduğumda bugün geldiğim noktayı hayal bile edemezdim.

Kısa sürede nasıl bu kadar büyüdünüz? Başarınızın formülünü bizlerle paylaşır mısınız?

Her şeyden önce müşteri memnuniyeti… Para kazanmak her zaman ikinci önceliğim oldu. Çok şükür bugün 5 bine yakın üyemiz var. Hepsi olmasa da yüzde 90’lık kısım hizmetlerimizden memnun. Benim için bu büyük bir onur. Ben emek verdim ama arkamızda kale gibi duran müşterilerimiz olmasaydı bugün bu yerlere gelemezdik.
Deyim yerindeyse tırnaklarınızla kazıyarak gelmişsiniz bulunduğunuz yere… Peki bugün parası olmayan da sizden hizmet alabiliyor mu?

Engelli kardeşlerimize kimseden destek almadan sponsorsuz kendi isteğimle salonumda yaptırmak istedikleri tüm bakımları ücretsiz yapmaya karar verdim. Bununla yetinmeyip ihtiyacı olup epilasyon yaptırmak isteyip yaptıramayan kardeşlerimizi ve şehit ailelerine de bu hizmeti ücretsiz vermekteyiz. Sultanbeyli esnaf odasından engelli kardeşlerimize vermiş olduğum hizmetten dolayı plaket alan tek kurumum.
Bundan sonra nerede göreceğiz Epilady’i, şubeleşmek gibi bir amacınız var mı?

Hedefim şubeleşmek değil. Şubeleşmenin kaliteli hizmet vermeyi engellediğini düşünenlerdenim. İlerde belki Avrupa yakasında bir şube açabilirim. Bu işe gönül vermek isteyen tüm güzellik uzmanı adaylarına eğitim vermek istiyorum. Şuan kalıcı makyaj eğitimi vermekteyim. Meslek sahibi olmak isteyen herkesi bekleriz. Hayatta hepimiz tek başımızayız. Bugün annemiz, babamız, eşimiz, kardeşimiz yanımızda olabilir. Ancak yarının ne getireceğini bilemeyiz. Bu sebeple herkes meslek edinmeli. İmkanları varsa bir meslekle sınırlı kalsınlar. Buralara gelmeme vesile olan herkese sonsuz teşekkürler.