Epilady Kişisel Bakım Salonu, İstanbul Sultanbeyli’de bulunan ve faaliyetlerine 2014 yılından beri devam eden Epilady; güzelik salonları arasında kısa sürede ünlenmiş, hizmetlerini Bay – Bayanlara yönelik sürdüren firma, en çok tavsiye edilen güzellik salonları arasına girmiştir.

Kurulduğumuz tarihten itibaren kısa sürede yüzlerce müşteriye ulaşarak, Epilasyon, Kalıcı Makyaj, Kalıcı Oje, Hydrafacial, Klasik Cilt Bakımı, Manikür-Pedikür, Peeling, Protez Tırnak, Bölgesel İncelme, El ayak bakımı, Kaş Dizaynı alanlarında hizmetler verip, tanınan bir salon haline gelmiş olmanın mutluluğunu ve gururunu yaşıyoruz.

Güzellik sektöründeki bütün gelişmeleri yakından takip eden güzellik merkezimiz, teknolojiyi en doğru şekilde kullanarak müşterilerimizle buluşturmaktadır. En son teknoloji ürünü cihazlar, uygun fiyat ve kampanya seçenekleri ile Epilady, her zaman uğrayabileceğiniz bir güzellik merkezi durumundadır.

Hem güzelleşip, hem de daha sağlıklı bir görünüme sahip olmak için bizimle iletişime geçin. Tüm danışanlarımızın ve dostlarımızın yaptığı gibi siz de kendinizi profesyonel ekibimizin becerikli ellerine teslim edin!

En büyük amacımız; güzellik denince akla gelen tek adres olmak. Sektördeki çalışmalardan farklı ve ileri teknolojiyle uyumlu çalışmalarımız ile sektörde en iyi olmak adına sürekli gelişmekteyiz. Sadece İstanbul’da değil tüm Türkiye’de tanınan bir marka olmayı hedefliyoruz.